O nas

Firma Mobus Sp. z o. o., powstała 12- go września 2012 roku w Rzeszowie.

Ludzkie podejście, rzetelność wobec podwładnych – przez całe lata praktycznie udowodniona – przyniosła owoce. Natychmiast po założeniu firmy, zgłosiło się 50-ciu doświadczonych pracowników, gotowych podjąć pracę. Obecnie firma liczy ponad  200 pracowników, w tym 100 na budowach zewnętrznych.
W chwili obecnej jesteśmy w stanie bardzo szybko zbudować co najmniej 40- to osobową grupę montażową w pełni wyposażoną do pracy!

Kompetencje, doświadczenie oraz uprawnienia zawodowe zatrudnionego personelu, pozwalają na kompleksową – w wymiarze montaży mechanicznych – realizację zleceń.

W naszym banku personalnym mamy:
1. Kierowników budów, dysponujących wykształceniem kierunkowym, szerokim doświadczeniem zawodowym, znajomością języków obcych,
2. Brygadzistów wykształconych technicznie i organizacyjnie stosownie do wymogów,
3. Spawaczy posiadających uprawnienia spawalnicze ( 111, 135, 141 ),
4. Monterów, którzy oprócz umiejętności czysto monterskich, posiadają uprawnienia niezbędne  do obsługi podestów roboczych, wózków widłowych.

Jesteśmy firmą oferującą szeroki zakres usług montażowych dla kilku równocześnie prowadzonych kontraktów. Wykonujemy prace na fabrykach motoryzacyjnych w Europie takich gigantów rynkowych jak Audi, BMW, Opel, Porsche, Volkswagen i inne.

Uczestniczymy aktywnie także w pracach montażowych na innych znanych zakładach jak Huta Stalowa Wola, WORD Rzeszów, lotnisko w Jasionce k. Rzeszowa, Buderus. Większość z prac, które wykonujemy realizowana jest poza granicami Polski. Do każdego zlecenia starannie i rzetelnie przygotowujemy się ściśle współpracując z klientem, co pozwala dobrze zrealizować zadania powierzone naszej firmie.