Kontakt

MOBUS Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 14, 37-100 Łańcut, Polska

Telefon:
Tel.: +48 17 865 27 60
Fax: +48 17 865 27 70

e-mail:
mobus@mobus.pl

Zarząd spółki:
Mariusz Szumiński – Prezes Zarządu, e-mail: mariusz.szuminski@mobus.pl
Bogusław Buk – Wiceprezes Zarządu, e-mail: boguslaw.buk@mobus.pl

Dane Spółki:
REGON: 180883706
NIP: 8133674457
KRS: Spółka wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem
KRS: 0000433078.

Mobus Sp. z o.o. Zweigniederlassung Deutschland Taunusstrasse 7, 65183 Wiesbaden

Telefon:
Tel.: +49 611 957840
Fax: +49 611 9578414

Dane Spółki:
AG Wiesbaden HRB 26920

Zarząd:

Mariusz Szumiński:
Tel.+48 17 865 27 62
mobil +48 668 857 968
e-mail: mariusz.szuminski@mobus.pl

Bogusław Buk:
Tel. +48 17 865 27 61
mobil +48 668 859 875 
e-mail: boguslaw.buk@mobus.pl

Finanse:

Rzepka-Wojtaszek Aurelia:
Tel.+48 17 865 27 64
e-mail: aurelia.rzepka@mobus.pl

Marszał Anna:
Tel.+48 17 865 27 65
e-mail: anna.marszal@mobus.pl

HR:

Kogut Katarzyna:
Tel.+48 17 865 27 67
e-mail: katarzyna.kogut@mobus.pl

Lipińska Katarzyna:
Tel. +48 17 865 27 68
e-mail: katarzyna.lipinska@mobus.pl

Pracownia projektowa:

Chwistek Adam:
Tel.+48 17 865 27 79
e-mail: adam.chwistek@mobus.pl

Balawejder Grzegorz:
Tel. +48 17 865 27 80
e-mail: grzegorz.balawejder@mobus.pl

Ofertowanie i realizacja:

Barzyk Damian:
Tel.+48 17 865 27 71
e-mail: damian.barzyk@mobus.pl

Buk Jakub:
Tel.+48 17 865 27 72
e-mail: jakub.buk@mobus.pl

Dubel Michał:
Tel.+48 17 865 27 76
e-mail: michal.dubel@mobus.pl

Łącz Wieslaw:
Tel.+48 17 865 27 73
e-mail: wieslaw.lacz@mobus.pl

Sroczyk Andrzej:
Tel.+48 17 865 27 74
e-mail: andrzej.sroczyk@mobus.pl

Szumiński Kacper:
Tel.+48 17 865 27 75
e-mail: kacper.szuminski@mobus.pl

Produkcja:

Kudła Krzysztof:
Tel.+48 17 865 27 87
e-mail: krzysztof.kudla@mobus.pl

Narzędziownia / UR:

Huc Marcin:
Tel.+48 882 502 588
e-mail: marcin.huc@mobus.pl

Kontrola jakości i systemy zarządzania:

Rachwał Zdzisław:
Tel.+48 17 865 27 91
e-mail: zdzislaw.rachwal@mobus.pl

Ochrona:

Tel.+48 17 865 27 98